KONST / Litografier / Litografi 14886269
nr 1488 6269
Albert Engström
(1869-1940), Sverige
Litografi, Signerad, med dedikation, gubbe, yttermått inklusive ram: 36x31 cm
Albert Engström, svensk målare och tecknare född 1869, död 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 september 2022
kl 18:20:07
100 kr
150 kr
Albert Engström
Läs mer om Albert Engström